قوانین و شرایط استفاده

لطفا شرایط استفاده از این سایت، که در زیر آمده است، را قبل از ورود و استفاده از سایت به دقت بخوانید چرا که با استفاده از این سایت ما فرض می کنیم که شما شرایط زیر را پذیرفته و با همه موارد زیر کاملا موافق هستید.

در صورت وجود هرگونه ابهام لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

۱- استفاده از محتوای این سایت جهت آموزش و فراگیری مطالب کاملا رایگان است. اما هرگونه سوءاستفاده به هر شکلی یا انتشار مجدد مطالب بدون کسب اجازه از مدیریت سایت و بدون ذکر منبع اکیدا ممنوع است.

2- ارجاع و استفاده موردی از مطالب در دیگر سایت ها و رسانه های الکترونیک تنها با ذکر نام الکترولب و درج لینک به همان مطلب در الکترولب مجاز است.

3- هرگونه استفاده تجاری از مطالب سایت یا نشر مجدد مطالب در نشریات بدون کسب اجازه از مدیریت سایت اکیدا ممنوع است.

4- هیچ چیز در این سایت تضمین نمی شود و همه مطالب تحت عنوان “همانطور که گفته می شود” یا “AS IS” می باشد بطوریکه مسؤولیت استفاده از کلیه نمونه برنامه ها و سایر موارد بعهده استفاده کننده است.

5- کلیه پیوندها به دیگر سایت ها در این سایت صرفاً جهت اطلاع است و این سایت کنترلی بر محتوای آنها ندارد لذا مسؤولیت محتوی و استفاده از آنها را بعهده نمی گیرد.

6- کلیه اطلاعات، نظرات، پیشنهادات، سوؤالات، انتقادات و هر آنچه که از جانب شما به هر طریقی به ما ارسال شود محرمانه تلقی نخواهد شد و مدیریت سایت در نشر مجدد، استفاده و بکارگیری و یا حذف آنها کاملا آزاد است.

7- قوانین و مقررات موجود در این صفحه در هر زمان بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند و این پایگاه هیچ مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی در خصوص تغییر قوانین ندارد , و قوانین جدید درج شده در این صفحه به معنی ابلاغ شده به تمام کاربران می باشد.( جهت اطلاع هر مرتبه به این صفحه سر بزنید )

8- قوانین به صورت مشروح و کامل در این لینک موجود است برای اطلاعات بیشتر به انجمن مراجعه کنید.

قوانین مجوعه سایت های الکترولب

دکمه بازگشت به بالا